Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

До уваги клієнтів

19.08.2015 / 11:05

Як та коли передавати показання лічильника

Рекомендації щодо термінів та способів передачі показань лічильника газу
Передати показання лічильника газу можна через наш сайт з 29 числа поточного місяця по 1 число наступного місяця за звітним Передати показання лічильника газу можна через наш сайт з 29 числа поточного місяця по 1 число наступного місяця за звітним ФОТО: 104.ua

Передавати фактичні показання лічильника газу рекомендується в останніх числах місяця. Передати показання можна:

  • зателефонувавши до Контакт-центру за номером (056) 46-26-104;
  • через наш сайт з 29 числа поточного місяця по 1 число наступного місяця за звітним;
  • надіславши електронне повідомлення на адресу contact@kr.104.ua з зазначенням адреси та номеру особового рахунку;
  • вказати показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі за попередній місяць;
  • по телефону чи особисто оператору (на прийомі) управління обліку та балансів ПАТ «Криворіжгаз» з 25 числа поточного місяця по 1 число наступного місяця включно. Контакти та графік роботи можна дізнатися у розділі «Контакти наших служб».

Важливо знати:

  1. Якщо споживач передає показання не в кінці місяця, а, наприклад, 20 числа, то при виставленні рахунку за надані послуги використовуватимуться показання, розраховані автоматизованою системою за період з першого по останнє число місяця з урахуванням показань, які були надані 20 числа. Розрахункові показання можуть бути меншими чи більшими за фактичні. Після передачі показань у наступному місяці нарахування будуть скориговані.
  2. З моменту передачі показань (крім особистого візиту до абонслужби) до внесення їх в особовий рахунок потрібен певний час, тому показання, які були передані після 1 числа, можуть не враховуватись при виставленні рахунку за наді послуги з газопостачання за попередній місяць. Після внесення даних показань в особовий рахунок споживача, нарахування будуть автоматично скориговані.
  3. При оплаті послуг з газопостачання через систему НОВА-КОМ правильно зазначайте період, за який ви передаєте показання. Наприклад, якщо ви 15 липня оплачуєте послуги з газопостачання за червень, вказуйте показання лічильника станом на 1 липня з зазначенням періоду з 01 по 30 червня.
  4. Сума нарахувань у системі НОВА-КОМ зазначається станом на 1 число поточного місяця! Оплата зроблена в останні дні попереднього місяця або в перші дні поточного місяця може бути не врахована.