Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

До уваги клієнтів

13.12.2017 / 08:06

ПАТ "Криворіжгаз" уперше проведе День клієнта та подарує призи споживачам

ПАТ «Криворіжгаз» уперше відсвяткує День клієнта та відзначить подарунками споживачів. Захід триватиме з 18 по 22 грудня 2017 року. Стати учасниками зможуть усі споживачі газу, які завітають до центрів обслуговування клієнтів
ПАТ «Криворіжгаз» уперше відсвяткує День клієнта та відзначить подарунками споживачів ПАТ «Криворіжгаз» уперше відсвяткує День клієнта та відзначить подарунками споживачів ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

На клієнтів ПАТ «Криворіжгаз» чекають розіграші подарунків та призи.

Кожен відвідувач центрів обслуговування ПАТ «Криворіжгаз» може оцінити якість обслуговування – заповнивши спеціальну анкету. Опитування проводиться анонімно, а анкети споживачі залишають у спеціальному контейнері в приміщенні центру обслуговування. На відривному талоні необхідно вказати ПІБ, адресу, контактний телефон і віддати його фахівцю ПАТ «Криворіжгаз».Серед споживачів, які заповнять анкети також буде проведено розіграш подарунків.

Також споживачів, що відвідають центри обслуговування клієнтів з 18 по 22 грудня, очікують фірмова наліпка або магніт з вказанням номеру особового рахунку. Маленькі відвідувачі ПАТ «Криворіжгаз» отримають повітряні кульки, та солодощі.

Проведення Дня клієнта ПАТ «Криворіжгаз» відбуватиметься за наступною програмою:

  1. Розіграш подарунків серед споживачів, які в період з 18 по 22 грудня 2017 року зареєструють Особисті кабінети на сайті 104.ua.Розіграш подарунків буде проведено щодня з 18 по 22 грудня 2017 року. Переможці розіграшу отримають фірмові чашки та новорічні ялинкові прикраси.
  2. Розіграш подарунків серед споживачів, які в період з 18 по 22 грудня заповнять анкету за якістю обслуговування. Розіграш відбудеться 22 грудня 2017 року. Переможці розіграшу отримають новорічні ялинкові прикраси.
  3. Всі споживачі, які дадуть правильні відповіді на питання кросворду в газеті 104.ua під час проведення Дня клієнта в центрах обслуговування клієнтів, щодня з 18 по 22 грудня зможуть отримати солодкі подарунки у фахівців ПАТ «Криворіжгаз».
  4. Споживачів, які відвідають центр обслуговування клієнтів з 18 по 22 грудня, чекає фірмова наклейка або магніт із зазначенням номера особового рахунку. А маленьких відвідувачів - очікують повітряні кульки і солодощі.
  5. 19 грудня в 11.00 в центрі обслуговування клієнтів по вул. В.Матусевіча, 2А буде проводитися конкурс малюнка на тему «Намалюй мене», всі учасники отримають солодкі призи від героя компанії Супер газу.
  6. 20 грудня в 14.00 в центрі обслуговування клієнтів по вул. В.Великого, 29В для маленьких слухачів буде проведена інтерактивна вікторина «Безпечний газ». Всі учасники отримають солодкі призи від героя компанії Супер газу.

Адреси Центрів обслуговування клієнтів ПАТ "Криворіжгаз", де проводиться День клієнта:

  • вул. В. Матусевича, 2А
  • п-т. Поштовий, 19
  • вул. Ракітіна, 11
  • вул. В. Великого, 29В
Джерело: