Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Новини

25.03.2020 / 08:00

ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ КРИВОРІЖЖЯ РОЗРОБЛЕНА ЕКСПРЕС-РЕЄСТРАЦІЯ В ОНЛАЙН СЕРВІСІ 104.UA

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, в АТ «Криворіжгаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua
Експрес-реєстрація Експрес-реєстрація ФОТО: 104.ua

Тепер щоб скористатися онлайн сервісами, достатньо дзвінка зі смартфону до контакт-центру АТ «Криворіжгаз» тел. 067 62 92 104 і ваш Особистий кабінет буде створений автоматично.

«Карантин обмежує ваші пересування, але не може бути обмеженням для онлайн-сервісів. Ми екстрено розробили експрес-реєстрацію клієнтів для покращення доступу до сервісів компанії», - говорить керівник клієнтського сервісу АТ «Криворіжгаз» Анастасія Озерян.

Для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на сайті 104.ua достатньо зателефонувати зі смартфону до контакт-центру АТ «Криворіжгаз» і назвати свій особовий рахунок. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль

та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

З їх допомогою клієнти можуть:

  • Гарантовано передати показання лічильника
  • Безпечно та просто сплатити за газ і його доставку
  • Першими завантажити рахунки
  • Відстежувати власне споживання та витрати. 
Джерело: