Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Новини

20.07.2018 / 12:12

Фахівці ПАТ «Криворіжгаз» взяли участь у Всеукраїнських змаганнях аварійних служб

Із 17 по 19 липня у місті Чугуєв Харківської області на базі навчально-тренувального полігону відбувся другий етап фінальної частини Всеукраїнських змагань аварійних служб групи компаній РГК «Наша майстерність – Ваша безпека».
Фахівці ПАТ «Криворіжгаз» взяли участь у Всеукраїнських змаганнях аварійних служб ФОТО: ПАТ "Криворіжгаз"

У змаганнях аварійних служб на базі Східного регіону прийняли участь вісім бригад, які представили аварійні служби із Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Сумської областей. Свої навички також продемонструвала аварійна бригада ПАТ «Криворіжгаз», яка вже не перший рік на практиці підтверджує професійність роботи.

В межах конкурсу для учасників були створені різного роду аварійні ситуації на газорозподільній системі. Під час роботи бригади в екстрених умовах, спеціальна комісія оцінювала її професіоналізм, вміння діяти оперативно та злагоджено. Зокрема, фахівці служби «104» повинні були правильно підготувати спеціальну техніку, застосувати необхідні рятувальні засоби та при цьому працювати відповідно до нормативів. За таких умов, високого результату під час ліквідації витоків газу та локалізації аварійної ситуації, бригада могла досягти лише завдяки спільній, командній роботі.    

Цей конкурс спрямований на підвищення професійного рівня спеціалістів аварійних служб під час локалізації та ліквідації аварійних ситуацій. Адже, саме завдяки оперативній реакції АДС нам вдається попередити та уникнути багатьох аварійних випадків. Наприклад у 2016 році служба «104» опрацювали майже 17 тис. звернень споживачів газу Кривого Рогу та населених пунктів, що перебувають в зоні обслуговування компанії.

Важливість проведення таких змагань є беззаперечною. Адже фахівці можуть відпрацювати та удосконалити свої навики під час  ліквідації тих чи інших аварійних ситуацій та обмінятися досвідом із колегами з аварійної служби інших регіонів. Окрім того, разом із практичними завданнями конкурсна комісія також перевіряє теоретичні знання фахівців, які ґрунтуються як на інформації про властивості газу, так порядку дій служби та вимог нормативів. 

За результатами міжрегіональних змагань будуть визначені три команди, які змагатимуться за звання кращої аварійної бригади. Відзначимо, що команда ПАТ «Криворіжгаз»  у змаганнях аварійних служб на базі Східного регіону посіла 3 призове місце.

 

Джерело: