Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Новини

18.01.2017 / 15:04

«Криворіжгаз» вимушений розпочати обмеження газопостачання підприємствам теплоенергетичного комплексу

ПАТ «Криворіжгаз» вимушене розпочати обмеження газопостачання підприємств теплоенергетичного комплексу у зв’язку з відсутністю підтверджених номінацій від постачальника, яким є НАК «Нафтогаз України»
ПАТ «Криворіжгаз» забезпечує природним газом споживачів всіх категорій міста Кривий Ріг та Криворізького району Дніпропетровської області ПАТ «Криворіжгаз» забезпечує природним газом споживачів всіх категорій міста Кривий Ріг та Криворізького району Дніпропетровської області ФОТО: 104.ua

Відповідно до вимог Кодексу газотранспортної системи, у разі відсутності номінації (ліміту) від постачальників, ПАТ «Криворіжгаз» не може здійснювати розподіл природного газу таким споживачам. На сьогоднішній день у зоні ліцензійної діяльності ПАТ «Криворіжгаз» без номінацій на січень 2017 року знаходяться КПТМ «Криворіжтепломережа» та ДП «Криворізька теплоцентраль».

Враховуючи погодні умови, повне припинення газопостачання даним підприємствам може призвести до серйозних наслідків, як технологічних, так і соціальних, адже ДП «Криворізька теплоцентраль» та КПТМ «Криворіжтепломережа» надають послуги із централізованого опалення населенню, бюджетним організаціям та іншим споживачам м. Кривий Ріг. Однак, НАК «Нафтогаз України», через існуючу заборгованість, відмовляється здійснювати постачання газу даним підприємствам.

«Ми розуміємо до чого може призвести обмеження розподілу газу тепловикам, однак не виконавши свої прямі обов’язки, ми порушмо чинне законодавство» - говорить директор технічний ПАТ «Криворіжгаз» Анатолій Пономаренко.

Для того, щоб ПАТ «Криворіжгаз» могло безперебійно здійснювати розподіл природного газу КПТМ «Криворіжтепломережа» та ДП «Криворізька теплоцентраль», їм необхідно звернутися до НАК «Нафтогаз України» та врегулювати питання заборгованості, а також отримати дозвіл (номінації) на постачання газу.

Джерело: