Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Новини

20.09.2017 / 17:32

ПАТ «Криворіжгаз» оголошує конкурс дитячого малюнку «Безпечна Україна»

ПАТ «Криворіжгаз» виступив ініціатором конкурсу дитячого малюнку «Безпечна Україна» серед дітей шкільного віку, присвяченого мужності українських воїнів, які стоять на сторожі безпеки та захисту цілісності України

Взяти участь у проекті пропонується всім дітям Кривого Рогу у віці від 6 до 14 років з 18 вересня до 1 жовтня 2017 року. Для участі в конкурсі потрібно намалювати малюнок та передати його до ПАТ «Криворіжгаз» за адресою, 50051, м. Кривий Ріг, вул. Металургів, 1 (для Орлової ДаріЇ) або на електронну пошту Darya.Orlova@krgas.com.ua (сканкопії або фото з 2-ох сторін).

Конкурс пройде в два етапи. Перший тур - відбірковий, триватиме з 18 вересня по 1 жовтня. За результатами відбіркового етапу представники конкурсної комісії визначать кращі малюнки, які з 2 по 10 жовтня будуть розміщені на офіційному сайті компанії для онлайн-голосування.

Автори трьох робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час 2 етапу - онлайн-голосування, будуть нагороджені цінними подарунками від компанії. Також всі учасники отримають заохочувальні призи.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

  1. оригінальність та оформлення;
  2. якість роботи;
  3. творчий підхід та ступінь самостійного виконання;
  4. охайність;
  5. відображення і передача теплих почуттів до захисників країни.

Технічні вимоги до робіт:

  1. Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо);
  2. На зворотній стороні малюнку вказується П.І.Б учасника конкурсу, назва малюнку, дата виконання та місце, школа, та контактні дані (телефон обов'язково).

На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.

Надаючи роботу на конкурс, автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані компанією ПАТ «Криворіжгаз» під час організації презентацій, виставок, семінарів, для транслювання на телебаченні, тощо.

Стань переможцем та отримай подарунок!

Джерело: