Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Новини

07.09.2017 / 19:17

ПАТ "Криворіжгаз" вітає з професійним святом!

Від імені керівництва та колективу ПАТ «Криворіжгаз» щиро вітаємо своїх колег та мешканців міста з нагоди святкування 60-тої річниці ПАТ «Криворіжгаз», а також з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

За святкуванням цієї дати стоять роки наполегливої праці, великі ідеї і проекти, а також історії різних людей та їх постійне прагнення до великої мрії. У далекому 1957 році почалася історія газифікації міста, і за роки роботи підприємства загальний рівень газифікації регіону на сьогодні складає 98%. За безперебійну роботу газових мереж, їх обслуговування та безпечну експлуатацію відповідають старанні та висококваліфіковані спеціалісти. Ми високо цінуємо сучасний колектив компанії, та шануємо той професійний внесок та майстерність, які нам залишили ветерани нашого підприємства. Ми ж в свою чергу продовжуємо будувати сучасну компанію, яка б відповідала інноваційним вимогам.

Бажаємо усім газовикам наснаги у роботі, задоволення від тієї справи, якій Ви присвячуєте життя та сили, здоров'я та добробуту!

Джерело: