Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Новини

19.06.2020 / 13:33

У 2019 РОЦІ «КРИВОРІЖГАЗ» ПРИЄДНАВ ДО ГАЗОВИХ МЕРЕЖ 34 НОВИХ ОБ'ЄКТИ

У 2019 АТ «Криворіжгаз» здійснило 34 приєднання нових об'єктів до системи газопостачання, в тому числі 23 домоволодіння і 11 комунально-побутових об'єктів.
АТ "Криворіжгаз" АТ "Криворіжгаз" ФОТО: 104.ua

У минулому році Центр обслуговування клієнтів «Криворіжгазу» прийняв 42 заяви на приєднання до газорозподільної мережі з подальшою видачею технічних умов. З них 3 на послугу стандартного приєднання та 39 - нестандартного. Було укладено 37 договорів на приєднання до мереж.

Процедура приєднання доступна всім жителям Кривого Рогу та Криворізького району. У всіх Центрах обслуговуючи клієнтів АТ «Криворіжгаз» є менеджери по роботі з клієнтами, які приймають заяви і займаються оформленням документів. Про те, як приєднатися до системи газопостачання, можна дізнатися на офіційному сайті АТ «Криворіжгаз».

«Споживачеві достатньо подати в Центр обслуговування клієнтів заявку на виконання робіт, заповнити опитувальний лист, укласти договір і оплатити вартість послуги. Далі менеджер відстежує хід виконання робіт, інформує замовника безпосередньо до здачі технічної документації в архів», - говорить начальник управління клієнтського сервісу АТ «Криворіжгаз» Анастасія Озерян.

Нова процедура приєднання до газових мереж почала діяти в Україні з 1 січня 2013 року. Основною перевагою є скорочення термінів і спрощення порядку підключення до газових мереж.

За умови відсутності зауважень в документації, газорозподільна компанія протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви повинна видати замовнику проекти договорів, техумов та відповідні рахунки. Для виконання комплексу робіт по стандартному приєднанню об'єкта або земельної ділянки законодавством відведено тримісячний термін.

Вартість робіт з приєднання встановлюється і переглядається щорічно Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Зокрема, на сьогоднішній день в Дніпропетровській області, в залежності від типорозміру лічильника і місцевості, вартість становить від 12660 грн до 18570 грн (без ПДВ).

Джерело: