Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Новини

26.10.2018 / 13:41

У Кривому Розі підприємства ТКЕ не можуть почати опалювальний сезон

Підприємства ТКЕ не зможуть почати опалювальний сезон 2018-2019 рр. через відсутність підтвердженого обсягу природного газу на жовтень поточного року
У Кривому Розі підприємства ТКЕ не можуть почати опалювальний сезон ФОТО: ПАТ "Криворіжгаз"

У Кривому Розі не зможе початися опалювальний сезон. Тепловики не можуть отримати газ від свого єдиного постачальника природного газу - НАК "Нафтогаз України".

"На сьогоднішній день НАК «Нафтогаз України» не виділив номінації двом основним теплопостачальним підприємствам міста. Відповідно ПАТ «Криворіжгаз» не має ні підстави, ні можливості розподіляти газ підприємствам ТКЕ, а це значить, що близько 500 тисяч сімей можуть залишитися без тепла", - каже директор комерційний ПАТ "Криворіжгаз" Анна Ковпак.

Без виділення споживачам номінацій НАК "Нафтогаз України" і їх підтвердження АТ "Укртрансгаз", компанія "Криворіжгаз" не може здійснювати розподіл природного газу підприємствам ТКЕ.

На початку жовтня ПАТ "Криворіжгаз" звернулося до органів влади і місцевого самоврядування з проханням вирішити проблему з НАК "Нафтогаз України" про виділення номінацій на підключення об'єктів ТКЕ до газопостачання та початку опалювального сезону.

У свою чергу, НАК "Нафтогаз України" з 1 грудня 2018 року пролобіював і отримав право ініціювати і підтримувати цю функцію доручення на відключення будь-яких підприємств ТКЕ через заборгованість за спожитий газ, навіть при температурі -30 ° С. Тому в разі якщо НАК "Нафтогаз України" надасть відповідне доручення на відключення котелень ТКЕ - це неминуче призведе до техногенної катастрофи та значних матеріальних збитків територіальної громади.

Після отримання даного розпорядження про відключення теплової енергії від НАК "Нафтогаз України" ПАТ "Криворіжгаз" зобов'язана негайно повідомити місцевій і обласній владі, а також у НКРЕКП, про відключення об'єкта ТКЕ. Якщо протягом двох наступних днів з моменту отримання даного розпорядження НАК "Нафтогаз України" не врегулює проблемні питання з підприємством ТКЕ та не скасує своє розпорядження про відключення, ПАТ "Криворіжгаз" зобов'язане повідомити і почати процедуру відключення підприємства ТКЕ від газопостачання і припинити подачу природного газу .

ПАТ "Криворіжгаз" повністю готове до початку опалювального сезону і може здійснювати розподіл природного газу в зоні своєї ліцензійної діяльності після дотримання повної процедури підключення з боку підприємств ТКЕ.

Джерело: