Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104
05.01.2018 / 13:37
Особистий прийом громадян
З метою сприяння у вирішенні проблемних питань з газопостачання, посадові особи АТ «Криворіжгаз» проводять особисті прийоми громадян. В цьому розділі Ви знайдете всю необхідну інформацію для того, щоб особисто звернутися до керівництва компанії або її представників

Особистий прийом громадян здійснюється головою правління, першим заступником голови правління, заступниками голови правління, керівниками структурних підрозділів та іншими представниками компанії відповідно до затверджених графіків.

Вхід до приймальні громадян вільний і не потребує оформлення перепустки та оформлення попереднього запису. У випадках, коли в день прийому відсутній керівник або посадова особа, яка його заміщує, прийом громадян може здійснювати керівник відповідного структурного підрозділу.

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

У разі, коли порушене громадянином питання оперативно вирішити неможливо через необхідність додаткового вивчення та проведення перевірки, йому може бути запропоновано викласти його у письмовій формі. 

Про вимоги до звернень громадян та терміни їх розгляду Ви можете дізнатись ознайомившись з Законом України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393/96-ВР

Графік особистого прийому громадян посадовими особами АТ "Криворіжгаз"

Прізвище, ім’я, по  батькові

Посада

Дні прийому

Години прийому

Адреса

ЖИХ                                              Костянтин Олександрович

головний інженер управління експлуатації

понеділок

з 09-00

до 11-00

вул. Віталія Матусевича, 2А

ПОНОМАРЕНКО              Анатолій Олексійович

тимчасово виконуючий обов’язки голови правління

перший вівторок місяця

з 09-00

до 12-00

пр. Металургів,1

РИБКА                    Борис Олександрович

директор технічний

четвер

з 09-00

до 11-00

вул. Віталія Матусевича, 24

РИЧКА                                      Євген Олександрович

директор з капітального будівництва

четвер

з 09-00

до 11-00

вул. Віталія Матусевича, 24