Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Соціальні проекти

03.06.2016 / 10:42

Команда ПАТ "Криворіжгаз" прийняла участь у XV спартакіаді прцівників газових господарств

Команда ПАТ "Криворіжгаз" зайняла V загальнокомандне місце виборовши прицьому 4 - золотих, 1 - срібну та 5 - бронзових медалей
Команду ПАТ "Криворіжгаз" на XV Спартакіаді працівників газових господарств представляли 23 спортсменів-газовиків Команду ПАТ "Криворіжгаз" на XV Спартакіаді працівників газових господарств представляли 23 спортсменів-газовиків

28-29 травня 2016 року на базі дитячого оздоровчого закладу «Голубе полум’я» у с. Стрілкове, Генічеського району відбулась XV Спартакіада працівників газових господарств Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Сумської та Харківської областей. У чесній спортивній боротьбі змагалися за право бути кращими 13 команд, більш ніж 320 працівників-газівників з восьми газових компаній.

Керівництво підготовкою та проведенням цього масштабного спортивного свята здійснювала Об’єднана профспілкова організація ПАТ «Дніпропетровськгаз» спільно з керівниками компанії та ДОЗ «Голубе полум’я».

Змагання відбувались з таких видів спорту: легкої атлетики (за двома віковими групами: до 30 років та старше 30 років) серед чоловіків та жінок, настільного тенісу, футболу, волейболу, шашок, гирьового спорту, армспорту. А також цьогоріч після відкриття басейну на території закладу спортсмени мали змогу показати свої здібності у плаванні.

Підводячи підсумки змагань, адміністрація та Об'єднана профспілкова організація ПАТ «Дніпропетровськгаз», суддівська колегія змагань прийняли рішення нагородити найбільш активних учасників спартакіади грамотами, кубками та пам'ятними медалями.