Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104

Соціальні проекти

23.10.2017 / 14:33

ПАТ «Криворіжгаз» вчить школярів як безпечно користуватися газом в побуті

Традиційно з 1 жовтня по 1 листопада ПАТ «Криворіжгаз» проводить місячник по пропаганді серед населення безпечного і ощадливого використання газу в побуті. Особливу увагу під час місячника завжди приділили дітям, але в цьому році фахівцями компанії був розроблений і створений герой газової компанії «Супер газ», який і проводить інтерактивні заняття щодо безпечного користування газу в побуті для учнів молодших класів
Супер газ Супер газ ФОТО: Криворіжгаз

Основною метою занять є донесення і роз'яснення правил безпечного використання газу в побуті, через живе, активне і цікаве спілкування між учнями і героєм «Супер газ». Спеціально для тематичних занять був розроблений конспект уроку у вигляді інтерактивного заняття, а також створений герой компанії «Супер газ». Після уроку кожен учасник може поспілкуватися з героєм і навіть зробити селфі.

Заняття триватимуть протягом усього навчального року, протягом якого ПАТ «Криворіжгаз» планується охопити близько 50 шкіл міста. Таким чином більше 1500 учнів молодших класів дізнаються про важливість дотримання правил безпеки при поводженні з газом в побуті.

Джерело: