Контакт-центр (0564) 626-104

Соціальні проекти

23.05.2017 / 14:44

ПАТ «Криворіжгаз» взяло участь в першому Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед команд працівників газових компаній країни

З 16 по 21 травня 2017 року відбувся перший Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед працівників газових компаній України. 18 футбольних команд гідно представили свої компанії. Змагання проводилися на території оздоровчого закладу «Блакитне полум'я»

Між собою змагалися футбольні команди з 18 газотранспортних компаній країни. Взяти участь у заході могли команди, в складі працівників підприємств віком не менше 18 років, які пройшли відбір на першому етапі змагань і прийняті на роботу не пізніше 31 грудня 2016 року. Члени збірних команд України, гравці вищих ліг України в командних видах спорту, чинні чемпіони та призери чемпіонатів світу, Європи та України до змагань не допускалися. Таким чином, для всіх гравців умови були рівні.

Проведення турніру ініціювала ТОВ «РГК Трейдінг» за підтримки Ради профспілки працівників газових господарств України та об'єднаної профспілкової організації ПАТ «Дніпропетровськгаз».

У напруженій грі першими стали команда ПАТ «Івано-Франківськгаз». Друге місце зайняли гравці з ПАТ «Дніпропетровськгаз», а бронзу отримали футболісти з ПАТ «Рівнегаз».

За результатами змагань особисті нагороди отримали Олександр Ульченка (ПАТ «Житомиргаз») як кращий воротар, Олександр Титаренко (ТОВ «РГК Трейдінг») - кращий захисник, Володимир Гриник (ПАТ «Львівгаз») - кращий нападаючий, Артур Німий (ПАТ «Хмельницькгаз» ) - кращий бомбардир, а кращим гравцем турніру став Святослав Локатир з ПАТ «Івано-Франківськгаз». Володарем кубка престижу стала команда ПАТ «Дніпрогаз».