Контакт-центр (0564) 626-104

Соціальні проекти

28.08.2015 / 14:46

Працівники ПАТ "Криворіжгаз" прийняли участь у XIV спартакіаді працівників газових господарств

22-23 липня на базі дитячого оздоровчого закладу «Голубе полум’я» відбулась XIV Спартакіада працівників газових господарств
Начальник відділу геоінформаційних систем Руслан Петрочук зайняв І місце у змаганнях з армрестлінгу у ваговій категорії до 70 кг Начальник відділу геоінформаційних систем Руслан Петрочук зайняв І місце у змаганнях з армрестлінгу у ваговій категорії до 70 кг ФОТО: ПАТ "Криворіжгаз"

У Спартакіаді взяли участь 10 команд, більш ніж 280 працівників з шести газових компаній Дніпропетровської, Запорізької та Київської областей у чесній спортивній боротьбі змагалися за право бути кращими. Команду ПАТ "Криворіжгаз" представляли 15 спортсменів-газовиків.

Змагання відбувались з таких видів спорту: легка атлетика (за двома віковими групами: до 30 років та старше 30 років) серед чоловіків та жінок, настільний теніс, футбол, волейбол, шашки, гирьовий спорт, армспорт. Також цьогоріч спортсмени мали змогу показати свої здібності під час гри у великий теніс та у програмі кросфіту. Однак результати цих видів спорту не врахували в загальнокомандний залік.

По кожному виду спорту визначали переможців в особистому та командному заліку, а за підсумками всіх змагань визначали команди призерів. У загальному заліку перше місце виборола команда Новомосковського управління ПАТ «Дніпропетровськгаз», на другу сходинку піднялася команда Нікопольського управління ПАТ «Дніпропетровськгаз» , третє місце посіла команда Дніпродзержинського управління ПАТ «Дніпропетровськгаз». Спортсмени криворізької команди здобули перемогу у змаганнях зі стрибків у довжину у віковій категорії старше 30 років серед чоловіків, у змаганнях з бігу на 400 метрів у віковій категорії старше 30 років серед чоловіків, у змаганнях з армрестлінгу у ваговій категорії до 70 кг, у змаганнях з гирьового спортуу ваговійкатегорії до70 кг, у змаганнях з гирьового спорту у ваговій категорії вище 90 кг.

Протягом усіх змагань поруч зі спортсменами були їх віддані вболівальники, які за свою активність теж були відзначені грамотами:

• за III місце       команда вболівальників ПАТ «Дніпрогаз»;
  • за II місце        команда вболівальників ПАТ «Криворіжгаз»;
  • за I місце         команда вболівальників ПАТ «Запоріжгаз».

За учасників Спартакіади вболівали і гості свята. Зокрема, Рада профспілки працівників газових господарств України на чолі з Олегом Агрбою та Анатолієм Янчуком відзначила найкращих працівників газових господарств, які успішно поєднують виробничу діяльність із заняттям фізичною культурою та спортом на підприємстві.

Керівництво підготовкою та проведенням цього масштабного спортивного свята здійснювала Об’єднана профспілкова організація ПАТ «Дніпропетровськгаз» спільно з керівниками компанії та ДОЗ «Голубе полум’я».