Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104
11.01.2018 / 09:19
Планове технічне обслуговування
Планове технічне обслуговування (ПТО) внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводиться з метою виявлення витоків газу, запобігання виникнення аварійних ситуацій і ґрунтується на планово-попереджувальній системі робіт. Отже, ПТО проводиться для Вашої безпеки
Під час проведення ПТО слюсар виконує роботи з очищення, налагодження та регулювання пальників Під час проведення ПТО слюсар виконує роботи з очищення, налагодження та регулювання пальників ФОТО: ПАТ "Криворіжгаз"

Згідно НПАОП 0.00-1.76.15 ПБСГ (п.3.2; п.3.3) визначено, що Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України. Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

п.5.4. Технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об’єктів невиробничого характеру здійснюється відповідно до вимог документації  з експлуатації заводів- виробників газового обладнання на договірних засадах.

ПАТ «Криворіжгаз», як спеціалізоване підприємство газового господарства може виконати технічне обслуговування газових плит, водопідігрівачів (колонок) газових та опалювальних котлів, крім імпортного виробництва, (обслуговування якого здійснюють спеціалізовані сервісні центри)          на підставі окремого договору між власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачами)) будинку і Товариством в терміни та на умовах, які передбачено договором та за кошти замовника.

Для укладення договору щодо проведення технічного обслуговування необхідно звернутися до Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Криворіжгаз»   за однією з адрес:

-  вул. Віталія Матусевича, 2а;

-  просп. Поштовий, 19;

-  вул. Ракітіна, 11;

-  вул. Володимира Великого, 29-в,

режим роботи: ПН-СБ: 9.00-18.00, без перерви.