Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104
01.11.2017 / 20:06
Димоходи та вентиляційні канали
Правильна робота димоходів та вентиляційних каналів впливає на нашу безпеку та здоров`я, адже найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє саме порушення тяги та відсутність вентиляції. Особливо пильними мають бути користувачі газових приладів з відводом продуктів згорання в димоходи - котлів та водонагрівачів
Димовентканали завжди мають бути цілими та справними Димовентканали завжди мають бути цілими та справними ФОТО: ПАТ "Криворіжгаз"

При несправних димоходах та вентканалах (далі ДВК) шкідливі продукти горіння замість того, щоб виводитися назовні, накопичуються в приміщенні. Тож ДВК-система повсякчас має бути цілою та справною. Для цього її треба періодично обстежувати, а у разі необхідності прочищати і ремонтувати. 

Періодичність обстеження ДВК

Димові канали опалювальних печей, ємкісних та проточних водонагрівачів для опалення і опалювальних котлів, які працюють сезонно перевіряються один раз на рік, перед початком опалювального сезону. Якщо такі прилади працюють цілий рік – раз на 6 місяців.

Димові канали опалювально-варильних печей - не рідше 1 разу на 6 місяців (навесні і восени). Димоходи із перетином, меншим за перетин димовідвідного патрубка газового приладу мають обслуговуватись не рідше 1 разу на 2 місяці. Вентиляційні канали перевіряються і прочищаються одночасно з димовими.

Димоходи: специфіка матеріалу

Хто проводить перевірку та прочистку ДВК

Перевірки ДВК

Хто відповідальний за стан ДВК

Яка роль ПАТ «Криворіжгаз»