Контакт-центр (0564) 626-104
 
Контакт-центр (0564) 626-104
25.10.2017 / 10:17
Контрольні показання
Для достовірного визначення фактичного обсягу спожитого природного газу споживачем та виконання нарахувань за його споживання, ПАТ «Криворіжгаз» необхідна інформація про показання лічильників газу

Контрольне зняття показань лічильника газу – це фіксація показів лічильника представником газового господарства  в відповідному документі, які підтверджуються підписом споживача. Знімати показання можуть не лише контролери, це може зробити слюсар, майстер або інший працівник газового господарства, під час проведення планово-технічного обслуговування, ремонту газового обладнання, при знятті лічильника на повірку та ін.

Споживач має забезпечити доступ працівникам газового господарства до лічильника газу для зняття контрольних показань. Представники газового господарства повинні чітко зазначати ціль свого візиту та пред’явити на вимогу споживача службове посвідчення.

Зняття контрольних показань лічильника газу можуть фіксуватися у одному з наступних документів, який повинен підписати споживач:

 • Реестрі зняття показників лічильника;
 • Акті контрольного зняття показів лічильника для визначення фактичного обсягу використаного газу;
 • Акті обстеження;
 • Акті зняття лічильника на планову повірку.

Як встановити лічильник газу читайте тут.

Зняття споживачем показань лічильника газу

Зняття показань лічильників газу повинні проводитися споживачем щомісяця. Про те, як правильно знімати показання лічильника читайте тут. Передати показання лічильника можна так:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • зателефонувавши до Контакт-центру за номером (056) 46-26-104 ;
  • надіславши повідомлення з зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@kr.104.ua ;
  • вказавши показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі;
  • надіславши СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). 

ПАТ «Криворіжгаз» має право контролювати правильність зняття показань та оформлення споживачем платіжних документів. 

Наші контролери

Посвідчення працівника ПАТ "Криворіжгаз"